سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی – سامانه ثنا قوه قضاییه | eblagh.adliran.ir

در این مطلب بطور جامع نحوه ورود به سامانه ثنا ، مشاهده ابلاغیه دادگستری در سامانه ثنا ، پیگیری ابلاغ، استفاده از سامانه ثنا قوه قضاییه توضیح داده شده. امیدواریم مطالعه این راهنما مشکلات مشاهده ابلاغ در سامانه ابلاغ قضایی را تا حد زیادی برطرف نماید.

 

اگر در مشاهده ابلاغیه دادگستری در سامانه ثنا مشکل دارید یا هرگونه سوالی در خصوص ورود به سامانه ثنا و استفاده از سامانه ثنا قوه قضاییه دارید با:

شماره تماس  ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۴ از طریق تلفن ثابت

( از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ شب) تماس گرفته و با مشاوره کارشناسان مشکل را رفع نمایید.

 

۱. ثبت نام در سامانه ثنا

» پس از ثبت نام در سامانه ثنا و احراز هویت توسط دادگستری یا دفتر خدمات قضایی و دریافت پیامک حاوی رمز شخصی ده رقمی می توانید در سامانه ابلاغ، ابلاغیه خود را مشاهده کنید. اگر در سامانه ابلاغ الکترونیکی ثبت نام نکرده اید، برای مشاهده راهنمای پیش ثبت نام در سامانه ابلاغ اینجا کلیک کنید . همچنین در صورت فراموشی رمز عبور ده رقمی، با مراجعه به آدرس eblagh.adliran.ir و کلیک بر روی عبارت رمز عبور خود را فراموش کرده ام رمز جدید را دریافت نمایید و یا به دفاتر خدمات قضایی یا دادگستری مراجعه نمایید.

 

۲. ورود به سامانه ابلاغ الکترونیک به آدرس eblagh.adliran.ir 

eblagh.adliran.ir 

» برای ورود به سامانه ثنا حتما از مرورگر فایرفاکس و یا گوگل کروم استفاده نمایید.

» مشاهده ابلاغیه از طریق گوشی موبایل و یا تبلت: برای ورود به سامانه می بایست در قسمت نام کاربری و رمز عبور اعداد را به انگلیسی تایپ کنید. پس از کلیک روی «دریافت و مشاهده» ابلاغ، ابلاغیه بر روی گوشی ذخیره می شود که در نوار بالای گوشی قابل مشاهده و یا در پوشه دانلودهای گوشی ذخیره شده است.(در حال حاضر با انجام تنظیماتی می توان در گوشی موبایل ابلاغیه را مشاهده کرد )

» : علاوه بر آدرس فوق الذکر، از آدرس زیر هم می توانید وارد سایت ابلاغ شوید:

 eblagh1.adliran.ir (برای ورود اینجا کلیک کنید)

» در صورتی که شخص حقوقی هستید(شرکت ها و سازمان ها) برای ورود، گزینه شخص حقوقی را انتخاب نمایید.

» پس از ورود به سامانه ثنا، یک رمز موقت شش رقمی برای شما پیامک می شود که با وارد کردن رمز موقت می توانید به سامانه وارد شوید. بنابراین فقط با در اختیار داشتن موبایل خود می توانید وارد سامانه ثنا شوید.

 

۳. مشاهده ابلاغ

» برای مشاهده ابلاغ جدید روی گزینه ابلاغیه های جدید کلیک کنید.

» در صورتی که قبلا ابلاغی را مشاهده کرده اید، برای مشاهده مجدد از قسمت ابلاغیه های مشاهده شده استفاده کنید.

ابلاغ الکترونیک قوه قضاییه 

» برای پیگیری ابلاغ، بر روی گزینه مشاهده ابلاغ کلیک نمایید. در صورتی که برای مشاهده ابلاغ صفحه ای باز نشد، مراحل زیر را طی کنید:

  • ۱. اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنید، پس از کلیک بر روی عبارت دریافت و مشاهده ابلاغ، در قسمت بالای مرورگر فایرفاکس، گزینه option را مشاهده که با کلیک بر روی آن و انتخاب گزینه Allow pop up می توانید ابلاغیه را در قالب pdf مشاهده، پرینت و یا ذخیره نمایید. (همانند تصاویر ذیل)

سامانه ثنا

پس از کلیک بر روی option  گزینه Allow Popup را انتخاب کنید تا ابلاغیه را مشاهده نمایید.(همانند تصویر ذیل)

ثنا

با انتخاب گزینه allow popup از این به بعد با کلیک بر روی گزینه مشاهده ابلاغ، ابلاغیه را در صفحه جدیدی که باز می شود مشاهده می کنید.

۲. اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنید:

همانند تصویر زیر، در نوار آدرس (سمت راست و بالا) بر روی علامت ضربدر( گزینه popup blocked) کلیک کنید و سپس Allow popup را بزنید:

ابلاغ

در کادر باز شده، گزینه Allow pop ups را انتخاب و سپس Done را بزنید(همانند تصویر زیر):

ابلاغیه دادگستری 

پس از انجام مراحل فوق، با کلیک بر روی مشاهده ابلاغ، ابلاغیه در صفحه ای جدید و در قالب pdf قابل مشاهده ،پرینت یا ذخیره خواهد بود.

***

در پایان لازم است بدانید:

۱. ابلاغیه به ایمیل ارسال نمی شود:

ابلاغ الکترونیکی افرادی که درسامانه ثبت نام الکترونیک قوه قضائیه ثبت نام کرده و دارای پرونده قضایی در دادگستری هستند، فقط از طریق مراجعه به سامانه ابلاغ الکترونیک به نشانی eblagh.adliran.ir  صورت می گیرد و هیچ گونه ابلاغیه،اخطاریه ، احضاریه و سند قضایی از طریق پست الکترونیک یا سامانه های دیگر ارسال نمی شود. چنانچه نامه الکترونیک (ایمیل)تحت عنوان قوه قضائیه یا وزارت دادگستری و یا سایر مراجع قضایی و انتظامی برای شما از طریق اشخاص یا سایت های غیرمجاز یا شبکه های اجتماعی ارسال شد به آنها ترتیب اثر ندهید.

۲- زمان اعتراض به رای صادره (دادنامه)

وصول الکترونیکی اوراق قضایی به حساب کاربری مخاطب در سامانه ابلاغ، ابلاغ محسوب میشود. (به عبارت ساده تر زمان اعتراض و یا رفع نقص از زمانی است که ابلاغیه در سامانه قرار می گیرد.)

۳- رؤیت ابلاغ و اوراق قضایی درسامانه ابلاغ، با ثبت زمان و سایر جزئیات، ذخیره میشود و کلیه آثار ابلاغ واقعی بر آن مترتب می گردد. ورود به سامانه ابلاغ از طریق حساب کاربری و رؤیت اوراق از این طریق به منزله رسید است.
۴- در ابلاغ الکترونیکی، مخاطب در صورتی میتواند اظھار بی اطلاعی کند که ثابت نماید بلحاظ عدم دسترسی یا نقص درسامانه رایانه ای و سامانه مخابراتی از مفاد ابلاغ مطلع نشده است.

  • پیگیری پرونده قضایی:

»  برای پیگیری هر پرونده قضایی، شماره پرونده مربوطه و رمز ۵رقمی آن پرونده برای شما ارسال می شود که با رمز ده رقمی سامانه ابلاغ متفاوت است و ارتباطی به یکدیگر ندارند.

برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده با ورود به سایت adliran.ir  درصورتی که کد ملی شما در پرونده ثبت شده باشد از لینک “اطلاع رسانی برای اشخاص” و اگر کدملی در پرونده ثبت نشده از قسمت  “اطلاع رسانی با رمز پرونده” استفاده کنید. برای ورود، با کد ملی و رمز سامانه ثنا(رمز شخصی ده رقمی)، وارد و سپس با وارد کردن شماره پرونده و رمز شخصی مربوط به آن پرونده، از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوید. اگر رمز مربوط به پرونده برای شما پیامک نشده، باید  به شعبه مربوطه مراجعه و رمز را از شعبه دادگاه دریافت و یا با ارسال پیامک ۰ به سامانه پیامک ۵۰۰۹۶۹۹ رمز ۵ رقمی پرونده را دریافت نمایید.

در صورتی که می خواهید وضعیت پرونده خود را پیگیری کنید، برای راهنمایی بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 

اگر در پیگیری پرونده قضایی یا مشاهده ابلاغیه الکترونیک قضایی با مشکل مواجه شده، رمز ورود خود را فراموش کرده و یا هرگونه سوالی در خصوص سامانه ثنا و پیگیری پرونده قضایی دارید؛

با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۴ از طریق تلفن ثابت
( از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب)
تماس گرفته و از خدمات ارزان و تخصصی ثنایار بهره مند شوید

مطالب مرتبط
پیگیری پرونده قضاییسامانه پیام کوتاه قوه قضاییهثبت نام سامانه ثنا

 

 

 

 

 

.


175
دیدگاه ها

152 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
165 Comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
ولی محمد سوپک

این سامانه چیزی بجز مردم آزاری بیش نیست. سه روزه زحمت می کشم تازه امروز باز شده وقتی مشاده را میزنم بعداز زمان کوتاهی دربالای صفحه می نویسه خطا و در پایین می نویسه درقسمت مشاهده شده ها قرار گرفت. بعدأ می گویند شما مشاهده کرده اید اما نیامده اید. که این موضوع برای خواهر زاده من پیش آمده، یک بار پرونده اش را مخطومه کرده اند رفته اعتراض زده دوباره اعتراضش رد شده پرسیده چرا گفته اند پیگیری نکرده اید گفته ابلاغ نفرستاده اید گفته اند پیامک فرستاده ایم. به این ترتیب حقش از طرف دادگاه ضایع شده است.… ادامه »

محمد حسین رحیمی

من دو بار ابلاغ گرفتم از توی موبایل نتوانستم به سختی رفتم دفتر الکترونیک قضائی و فتو کپی گرفتم که سخت است کارها باید آسان تر باشد حالا میخواهم کد امنیتی وارد کنم نمیشود ؟ چرا طراحی سخت است شاید من ما ماها پی .دی . اف یا اندروید نداشته باشم / کار را آسان کنید

حمیدرضاکلهری

سلام.واقعامردم روسرکارگذاشتن میگن اگه وارده سایت نشیدابلاغ رو مشاهده نکنیدمقصرخودتون هستید.اخه یعنی واقعاخودشون نمیدونن که سایت باز نمیشه ۴۸ ساعته ازهرراهی بگی زدم اخرم نتونستم واردبشم .چرابااعصاب مردم بازی میکنن

مرتضی جبروز

سلام ببخشید معنی ابلاغیه جهت ابلاغ دادنامه صادر شد چیه؟؟من پرونده ای داشتم که شاکی بودم.ممنون

هادی

سلام بدون گرفتن رمز باشماره پرونده و شماره کارت ملی هم راهی هست؟

hamed

ینی این سیستم دادگاه گل بود با ین ثنای مسخره به سبزه نیز اراسته شد

غضنفری

چرا نمیشه کاری کرد چند ساعته اسیرم یا نت قطعه یا سایت پیچ در پیچه این چه وضعیتی شده بدانید استنکاف نشده

ناشناس

متاسفانه امروزهر چه سعی کردم واردسامانه ابلاغ شوم رمز موقت ارسال نشد که نشد لطفا وقتی پیامک زده می شود که ابلاغیه در سامانه گذاشته شد تذکر داده شود ازکدام مرجع قضایی است تا از نگرانی نجات پیدا و مستقیمابه مرجع مربوطه رجوع کنیم واصولا چه نیازی به رمزموقت هست ممنون اگر به این تقاضا عمل فرمایید

ناشناس

باسلام پس ازشماره یادشده و اعلام که برای هردقیقه ۸۰۰۰ ریال وپس از موافقت کلید ۵ را بزنید متاسفانه فقط مدتی باید پشت خط بود تا وصل شوید واگراین زمان پشت خط محاسبه شود هزینه ای است که تحمیل میشود وبدون هیچ نتیجه ای پرداختی هم باید داشته باشیم .

میثم

الان نزدیک ۱۰ ماه کبوتران بنده را سرقط کردند طرف اعتراف کرده که از سه جا دزدی کرده اولی را پول و کفتراش داده و پرونده من وسومی را مختومه اعلام کردندتو روز روشن امدن دزدی کردن اعتراف هم کردند ولی پرونده محتومه اعلام شده.یعنی به ظالم ترحم و گلوی مظلوم را فشوردن.

احمد سعادتی

سلام پیام ابلاغیه دیروز به من رسید. امروز دوباره پیام امد که آخرین اخطار برای ورود به حساب کاربری. از طریق موبایل نتوانستم. آمدم کافی نت سایت باز نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.

ناشناس

خوب بود .ممنونم

ناشناس

واقعا که کندش رو دراوردن.ً.الان۲۰روزه سایت ثنا با نمیشه و کسی نیس بگه چرا؟اگه هم بخوای زنگ بزنی بپرسی طرف به بهانه راهنمایی۳۰ دقیقه طولش میده فقط برای گرفتن پول دقیقه ای۲۵۰۰هزینه مکالمه….مملکت دزدان شده….

ناشناس

با این ۵۱۰۴ کافه پیام زنگ بزن ۸۰۰ تومنه سریعم را میندازن کارتو

سودابه

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم چرا من هرچی رمز شخصی رومیزنم میگه اشتباهه مگه رمز شخصی همون رمز ۵رقمی نیست که به موبایل ارسال شده لطفا پاسخ دهید

سید هاشم

سلام
چرا از طریق گوشی نمیشه وارد سایت ابلاغ الکترونیکی شد

ناشناس

درود . نه رمز شخصی ده رقمی است که زمان ثبت نام براتون پیامک میشود

م

فقط مسخره بازیه برای اینکه از زیر کار در برن و کار نکنن الان نزدیکه ۲۰ روزه هیشکی کار مارو درست انجام نمیده یا میگن پرونده تو ناقص دادن میری اونور میگن دادسرا مقصره میری اینور میگه پاسگاه خب کار مردمو راه بندازید پاسکاری نکنین

سید محسن فاطمی

وضعیت دادگاهها را با مراکز پزشکی مقایسه کنید بهترین جراحان از ۶ صبح شروع به کار میکنند تا ۱۰ شب ، تعداد مراجعات به بیمارستانها و حساسیت کار و تخصص مورد نیاز به مراتب بالاتر کار قضاست . اما نوبتدهی و برخوردعوامل و سرعت رسیدگی بسیار بهتر است . قوه قضاییه که برای سیدگی به یک پرونده سالهااطاله دارد و قضات به خصوص در دادگاههای حقوقی تهران از ساعت ۹ صبح تا۱۲ظهر با بدخلقی و طلبکارانه کار میکنند. وهمه شرایط وفق مراد مجرمین و کلاهبرداران شده است

حسن

به هیچ وجه بازنمیشه هرچی واردمیشیم دادگاه رفتم میگم اینجوریه مسخره میکنن که امکان نداره بازنشه براراحتی خودتون اینقدمردمااذیت نکنین لااقل امکان دسترسی رافراهم کنید

ناشناس

متاسفم ده هزار ده هزار از مردم پول میگیریداینم وضع سامانتون ،مردم روسرکارگذاشتید.
N

امیر

ببخشید می خواستم بدانم رای دادگاه برای اسمس آمده که رای شما آمده ولی داخل صفحه شخصی که میشم هیچ چیز دریافت نکردم می خواستم بدانم چرالطفا هرچه زود تر من رو راهنمایی کنید.

میثم

فقط اذیت مردم بخدا گناهه نکنین همچین با مردم حکومت و این میزای ریاست مدیون مردم هسین شما

مهری

این چه وصعیه .با گوشی باز نمیشه از کامپیوتر استفاده کنید!!!!.والا قبلنا یه مامور بود اینارو میاورد دم در خونه هزینه ای هم نمیدادیم .الان هی باید پاشیم بریم کافی نت هزینه کنیم.وقت هم بذاریم بازم با. نمیشه.
بعد میگن بیکاری زیاد شده خب همون مامور ابلاغ یک شعل بود دیگه

نسی

من حدود یک ساله از سیستم استفاده میکنم… باگ زیاد داره… یه کم حوصله میخواد- و گرنه من راضی ام… خیلی بهتر از ابلاغ کتبیه.. چون اون ابلاغ کتبیا خیلی احتمال داشت دست آدم نرسه و گرفتاری بعدش زیاد بود… به هر حال برای سیستم قضایی خوشحالم و ان شاالله هر چه زودتر نقص های سیستم برطرف بشه

محمد

خداوند ان شاا… بزودی زود این اقایانی که در دادگاه هستند و خیلی بد عمل می کنند در دادگاه عدل الهی محاکمه نماید. البته دیگر انجا جای برگشت و چانه زدن نیست . آمین

محمد

سایت به هیچ عنوان قابلیت نداره خیلی افتزاح می باشد.

ss

متاسفم چرا سریال شناسنامه رو نمیشه وارد کرد؟؟؟؟؟؟؟خیلی اینم سایته طراحی کردید؟؟

فیروز باغبانی

الان دو ساعتی میشه که پیام رای دادگاه برای گوشیم ارسال شده اما توی سامانه اصلا نشون نمیده، چیکار کنیم؟

امید کی مرام

افتضاح شده اونموقع یه مامور ابلاغیه میورد و میرسید حالا که دو ساعت الافیم گوشی هم باز نمیکنه حداقل امکانات میخواهید بدید یه جور به مردم ارائه کنید که بتونن استفاده کنند

محسن

چراالان توسایت نمیره؟

ناشناس

واقعا روند پیگیری پرونده ها افتضاحه اصلا تو این مملکت عدل علی تا میتونند ظلم آدمای بدبخت و ترحم و دلسوزی ظالمان میشه حدود سه ساله پرونده ما توی دادگاه داره خاک میخوره و حقمون خوردند هیچکس هم تو این مملکت جوابگو نیست دیگه خسته شدیم یکی نیست بدادمون برسه خیلی متاسفم

مژگان

با تشکر… من خارح از کشور زندکی میکنم و سایت اصلا راه نمیده!!!من تا همین حا جلوتر نمیتونم برم. متوجه شدم که داخل کشور هم همین مشکل وحود داره. خواهش میکنک این مشکل زو خل کنید. ممنون

ناشناس

چشم انشاالله حل میشه

عطااله سپهوند

ممنون, خداقوت

ناشناس

تمام درخواست های ما با ایشالا بی فایده جواب داده می شه

حسین

برای راحتی خودتان مردم را آزار میدهید.

ناشناس

واقعا متاسفم

مالباخته

اخه من نمیدونم ماکه ۲۰۰سال از دنیا عقبیمو چه به اینترنت-اخرشش بازنشد که نشد-ابلاغی رو بدید همورا بعد۳ماه بیارن بهتره

علی بیطرفان

دیدگاهمونو به کی بنویسیم. مگه کسی هم توی این سیستم وجود داره که حرف مردمو گوش بده. واقعا که افتضاحید. بدتر از این نمیشه.

مهران

اینو گذاشتین که مردم راحت باشن یا در عذاب البته تمام سیاست های شما در راه عذاب مردمه

احمد

خیلی بده جواب نمیده۲ساعته الافم

مجتبی

باسلام.متاسفم واسه سیستم قضایی که واسه گرفتن حقم باید این همه دوندگی داشته باشم. روند قضایی طولانی و بسیار خسته کننده می باشد.

علیرضا

افتضاح فقط پول بگیرید دو ساله تصادف کردم هنوز هیچی به هیچی

احمد

برای گرفتن هر ابلاغ دو ساعت وقتم تلف میشه

سعید

باعرض سلام واقعا که مردم راسرکار گذاشتین بااین سایت

مسعود

واقعا راضی هستم.خداوند حفظتان کند.عاالی.یاحق

ناشناس

باسلام اگر برای این کار یک راه آسان بگذارید

بابک

درود با گوشی باز نمیشه فقط با اعصاب مردم بازی میکنید همین

ناشناس

واقعا نا راضی هستم

الی

سلام اولش سخته اما رمزی که توی دادگاه دارین رو باید برای رمز شخصی وارد کنید و زبان کیس رو به انگلیسی تغییر بدین بعد براتون یه رمز موقت میاد که بعد از مرحله اول قابل استفادس.البته من با کلی رمز وارد کردن متوجه شدم

بهار

کدملی و رمز شخصی را وارد کردم، اما مدام پیام خطا میده و میگه با این کدملی موردی ثبت نشده. اگه پیامک میدین که برو ابلاغیه رو ببین. پس لطفا دسترسی اسان بزارید نه اینطور.

حسین

باعث تاسفه هم باید هزینه کنیم هم اعصابمون خراب بشه

زهراداوری

سلام چرا با گوشی ابلاغیه باز نمیشود

سیدسجاد

پس ازسلام وخسته نباشید نشد که نشد نمیدونم چه کار کنم

javid

متاسفم برای خودم که هم باید تو دادگاه و دادگستری الاف بشیم هم تو سامانه اینترنتی …

احسان

نشد که نشد واقعا که رمز موقت ؟ درشو گل بگیرید گل ها نه گل……!

زارعی

منم روز اول بازش کردم دیگه باز نشد

جلیل حسین زاده

منم هرکارکردم نتونستم وارد سیستم بشم از طریق گوشی واقعا این چه وضعیه

ناشناس

من که نتونستم ابلاغ دادگاه رو ببینم،بعضی افراد بی سواد که ابلاغ الکترونیکی بهشون میشه رو نمیدونن چیه ،این چه وضعشه

فرهاد

فقط باید از مرورگر firefox استفاده کنید برای وارد شدن

مرتضی شفیعی

الان ده روزه دارم سعی میکنم خداشاهده مردم هزارتا گرفتاری دارن اینم اومده روش

علی

هر کاری کردم نشد که ابلاغیه رو بگیرم

علی

اصلا وضعیت خوبی نیست

ناشناس

روش قدیم خیلی بهتر بود. الان افتضاح شده

مهدی

وقعا چه‌سایتی‌درست کردین‌نه‌با‌گوشی‌میشه‌وارد‌شد‌‌نه‌با‌کامپیوتر

ناشناس

سلام لطفا مردم را سر کار نگزارید.

هوتن

سر کاریه انگار

عبدالله

عرض ادب واقعا فکر میکنید راهکار مناسبی پیش گرفتید اگه کسی دسترسی به امکانات نداشته باشه چه خاکی بسرکنه شمارا بخدااین روش را حذف کنید مثل راهنمایی و رانندگی چارتا دوربین تو خیابون نصب کردن وملت را رها کردن به امان خدا

احمد

سلام
فقط و فقط وقت مون تلف میشه الان ۲ساعته نتونستم وارد بشم واقعا که!

555

متاسفانه دو روزه ک دارم عذاب میکشم بابا اول فرهنگشو درست ب مردم تفهیم کنید بعد وارد عمل بشید ک این همه ب مشکل نخوریم با تشکر

ناشناس

با سلام -تکنولوژی که توانائیش نداریم بهتر انجام ندیم

علی

این چ وعضش، چن بار مراجعه کردم اما نتیجه ای در پی نداشت و نتونستم ابلاغیه دادگاه و ببینم

حجت

باسلام واقعا ادم نمیدونه فکر بدبختیشو بکشه یا ابلاغیه الکترونیک رو مگه مجبورید

ا-ج

با سلام و خسته نباشید .
بعد از ساعت ها تلاش سایت جهت مشاهده وضعیت پرونده باز نشد که انشالله این مشکل همانند سایر مشکلات مردم حل شود . و حرف برای گفتن نداشته باشیم و آقای جهرمی حرف برای گفتن داشته باشد و حرف دروغ پیدا نشود و حرف راست خودش را نشان دهد .

محمد

هرسری میریم کافینت ٣ساعت درگیرن و ١۵هزارپول بایدبدیم چه وضعشه من میرم شکایت میکنم بخاطر این کارحتما..

مجتبی

سلام منم نتونستم محض اطلاع / دیگه پیام ندین خواهشاً

ناشناس

سلام چند روزه سرکاریم اصلا ابلاغیه قابل دسترسی به هیچ نحو نیست تازه مرتب پیام میاد که اگه وارد نشدید آره بابا درست کار مردم رو راه بندازید

عبدالله

اخه اگه لب تاب نداشته باشیم باید چکار کنیم سایتو به گوشی وصل کنید

شفقی

سلام.خسته نباشید من از هر طریقی وارد میشم نمیتونم ابللاغم رو ببینم.لطفا راهنماییم کنید

اکبر

سلام
من هرکار کردم نه با رمز اول نه با چند رمز دیگر که از سایت گرفتم نشد لطفان چکار کنم

ناشناس

تو اروپا هم ابلاغ کاغذی صورت میگیره.یعنی میخاید بگید شما پیشرفته ترید!با این مسخره بازی که درست کردین.

سحر

چه وضعشه نیم ساعته هنوز سایت ابلاغو باز تکردهههههه

مریم

دیدن ابلاغ ازطریق موبایل ودرهرمکان درهمه چیز صرفه جویی می کنه واین حداقل کاریه که با بکارگیری متخصصان کامپیوتر شما میتونید انجام بدین

ارزو

باسلام
چرا هیچ کس ب نظرات رسیدگی نمیکنه ملتو سرکارکارگذاشتین با این سایت؟؟
اصلا باز نمیشه

علیزاده

سلام.من نتونستم وارد ابلاغیم بشم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

سعيد سالميان

اقا ما به زور ثبت نام کردیم از طریق دادگاه الان برای کوشی من باز نمیشه سامانه ببینم لب تاب وکامپیتر خانگی ندارم

سعيد

چندین ماه است که با مراجعه به مراجع قضائی اعلام میکنند جهت دریافت ابلاغیه ازطریق سامانه ثنا اقدام نمایید ولی چندین بار اقدام کردم أصلا نمیشود وارد سایت ابلاغ شد

سمیع سداوی

باسلام خسته نباشید این چه وضعش هست یااینکه سایت راببندیدیااینکه سایت درست حسابی باشه لطفآپیگیری کنیدباتشکر

رسول

نمیشه ابلاغو دید
همه موارد رو رعایت کردم

موسوی

خدا به شما انصاف بدهد.خوب مردم رو سر کار گذاشتید.مسئولین هم ظاهرا وقت رسیدگی ندارند.

فرزانه

سلام علیکم . خسته نباشید
منم دقیقا با همین مشکلات روبرو بودم . لطفا ابلاغیه های مشاهده شده را دوباره پیامک ندید . البته که ما ملت صبوری هستیم و صبوری میکنیم تا انشاالله سایت بهتر و بهتر بشه …

وحید فرمانی

سلام عرض شد عزیزان من هرکار میکنم وارد سایت نمیتونم بشم مشکل پیش اومده

محمد رضا حیدری

من دو روزه دارم سعی میکنم ابلاغم رو نگاه کنم نمیشه مردم رو سر کار گذاشتید

خدادادی

خدادادی
ارشاد اسلامی سلام ببخشید با این سایت به هیچ عنوان نمی توان وارد سایت شد باید چیکار کرد فقط هزینه ازمون کم میشود لطفا” یک مقداربه فکر مردم باشید تشکر

ناشناس

ابلاغیه ها با گوشی باز نمیشه پس ُرا ابلاغ الکترونیکی راه انداختید اول سایتتون رو درست کنید بعد بگید ابلاغ ها رو الکترونیکی کنن

سینا

من خودم وکیل دادگستری هستم قبلاً اخطاریه هامو بسختی از سایت دریافت می کردم.الان چندین روزه که سایت ابلاغ قضائی اصلاً باز نمیشه.از طریق محاکم هم مدام پیامک میاد اخطاریه نوبت دوم و آخرین اخطاریه.چرا یه فکر اساسی نمیکنن.اگه من نتونم اخطاریها را بموقع دریافت کنم مسئولیت پاسخگوئی به موکلینم بر عهدۀ چه کسیه؟

جباری

سه روز است که در تلاشم تا بتوانم به این سامانه ………..ورد کنم ولی بجای ورود همه اش اخطار شما رمز موقت دریافت کرده اید روبرو میشوم فرداست که اخطار خواهند داد در صورت عدم مراجعه به سیستم استنکاف از رای خواهد بود نمیدانم مگر مجبورید !!!!!!!!!!!!!!!!!!

احمدحق خورده شده

اگربدبختی سوادنداشته باشدیعنی استنکاف هرروزکارمردم سختترورسیدگی به پرونده دیرترهفت خوان رستمه.همین کاراباعث می شودچک بلامحل صادرشودبرای دریافت حق خوداین همه دردسرکی من به این حقم برسم خداعالمه

بی گناه

دوست عزیز چرا نمیشه با موبایل به ابلاغیه نگاه کرد!!!!

ترانه ستوده

با سلام. من هر کاری میکنم با گوشی وارد سامانه نمیشه و پیام از لپ تاب یاکامپیوتر خانگی استفاده کنید میده. لطفا راهنماییم کنید. با تشکر

گمنام

واقعن متاسفم به این سایت

آرش

واقعیت اینه که وقتی سایت باز نمیشه به این معنیه که باید مرخصی بگیرم و یک روز رو اختصاص بدم ببینم کی و به چه علت ازم شکایت کرده ، هر چند این روزها همه تو کار اخاذی و سر کیسه کردن همدیگه هستند . لطفا به این خدمتتون سامان بدید تا مردم تو این وضعیت اقتصادی و شلوغی دادگاه ها و ترافیک و غیره گرفتار نشوند .

مصطفي

من از دیروز تمام کارو بارم را ول کردم چسبیدم به این که ابلاغیه را پیدا کنم ولی متاسفانه نمیشه که نمیشه .مسولین محترم قضایی پیگیری کنند لطفأ !!!! مردم کارو زندگی دارن

مصطفي

واقعأ که اخه اینم شد سایت واقعأ که انسان بیزار میشه باز باز نمیشه خواهشأ درستش کنید بعد پیام بفرستید که برید تو سایت ابلاغیه براتون اومده

جباری

مگر مجبورید چنین سامانه ای را که هرگز امکان ورود به ان وجود ندارد راه اندازی کنید بیش از یکساعت تلاش کردم با چنین مرورگر و نتوانستم به سامانهابلاغ وارد شود ۲- جملاتی که با ان مخاطب را مورد خطاب قرار میدهید بسیار امرانه و باعث احساس انزجار از سامانه قضایی میشود کمی مودب باشید جای دوری نمی رود .

کاوه روشنزلده

سایت باز نمیشه

magid

با سلام
متاسفم برای چنین سایتی گه ازش حرف از عدالت میشه

ناشناس

پس شما که سامانتون جواب نمیده چرا پیام میفرستین،مسخره کردین ملتو؟

مهران

سلام خدمت همه من الان ۵روزه میخوام ابلاغیه چک کنم ولی رمز موقت به من نمیرسه به نظر من ابلاغ از طریق الکترونیکی اشتباه هست.

کریمی

سلام واقعا که مسخرشو دراوردن.چند روزه میرم تو سایت اصلا نمیشه وارد شد به قسمت ابلاغها

محمد

چه به هم روه این سایت لاگین که نمی کنه هیچ پیامی هم نمی ده این همه هزینه خرج سایت کردید آخرش هم این وقت ما رو هم تلف کردید

پروانه

من همش وارد سایت میشم مشکلی ندارم

بابک

شما با لپ تاپ وارد سایت میشید با گوشی اصلا وارد نمیشه

باقر

لطفا کاری کنید که با گوشی بتونیم دسترسی به ابلاغات داشته باشیم

باقر

سلام لطفا برنامه را جوری بنویسید که با گوشی بتونیم باز کنیم

حمیدرضا

سلام علیکم
خیلی جالب است پیام میاید ابلاغیه شماره …….. بصورت الکترونیک صادر شده در حساب کاربری شما قرارگرفته است تاریخ ابلاغیه۹۶/۵/۱۹ خودداری از مراجعه به سامانه ابلاغ به منزله اسنکاف قبول اوراق قضایی محسوب میگردد مشاهده ابلاغیه از طریق سایت ولی متاسفانه سایت قطع است حال جای سئوال است من چگونه دسترسی به سایت داشته باشم

علی تاجفعر

سلام بخدا قسم هم از لپ تاپ و هم از تلفن همراهم با چند مرورگر مختلف خواستم وارد شوم نشد برام رمز یکبار مصرف فرستاده شد البته بعد تقریبا۲۰دقیقه همان رمز و که فرستادند وارد میکنم و همه موارد کوچک و بزرگ و غیره را با رعایت کامل ثبت میکنم میگه رمز تون اشتباهست همین رمز و شما فرستادید بنده هم خیلی اماتور نیستم که بخوام به اشتباه وارد کنم فقط تبلیغاته و فقط نوضوع پول گرفتنه دردمون و به کی بگیم طرف که نلکشو چند ساله پیش فرمخته بدون اجازه وارد ملکم میشه شکایت کردم بهم تاریخ بررسی پرونده… ادامه »

علیرضا

سلام دیروز تا حالا سایت باز نمیشه مشکل چیه

رضا

ازخودتون مثلا سایت درست کردین.

مهدی

با سلام بسیار عالی و گویا بود

چرا باز نمیش؟؟؟ خرابه چرا؟؟؟؟

افسانه

یوسفی

درود
وقتی از طریق گوشی موبایل نمیشه ابلاغیه مشاهده کرد
چرا پیام میدهید
بنازم به جامعه شناسی قوه قضای…
هیهات که همه مجرمند

محمدرنجبر

مثلا به مارمزشخصی دادن هرچی میزنیم میگه اشتباهه مسولش کیه واقعا.

مانی

سرکارگذاشتین ملت رو اول ببینید اصلان باز نمیشه واقعان خداقوت

علی

باز نمیشه چرا رسیدگی کنید لطفا

حسین معصومی

سلام
میخواستم بپرسم اصلا این دیدگاهها خونده میشه که پیگیری بشه؟
اگه خونده میشه از مسولین خواهش می کنم پیگیری کنن. یا اینکه یک راه دیگه ای پیشنهاد بدن تا مردم از بلاتکلیفی دربیان.

حسین معصومی

لطفااگر مشکل سایت حل نمیشه ابلاغیه رو با پست بفرستید.
الان یک هفته هست که سایت ایراد داره.

امید دادور

چرا تو گوشی نشون نمیده این مورد رو خواهشا پیگیری و تکمیل نمایید
همه لب تاپ و کامپیوتر خانگی و نت خانگی ندارند

امیر

توجه توجه توجه
من سال ۸۹زندان مرکزی مشهدبودم ودرهمان تاریخ درداگاه یزد بجرم صدمه عمدی هم محکوم به پرداخت دیه ویک سال حبس شدم جالبترش اینکه توپرونده ابتدامن شکایت کردم که ماشینم تخریب شده ودادگاه حکم براىت میده بعدمنومحکوم میکنه ۷سال بعدش درست دراون تاریخ من زندام وکیل آبادمشهدبودم..حالا هرکی حاجت داره بیاد پیش خودم چون طی العرض میکنم ودریک زمان دردومکان حاضرمیشم

قربانان

من کد ده رقمی فراموش کردم و شماره موبایلم هم مسدوده که دوباره کد واسم ارسال شه باید چیکارکنم

داریوش

مسئولیت ها افتاده دست چه کسانی؟قوه قضاییه به این عریض و طویلی از پس اداره یک سایت بر نمیاد که هرروز قطع نشه بعد میخواد به پرونده های سنگین رسیدگی کنه؟

دختر طلا

اموز دیروز و ۳۰تا دیروز دیگه سایت خراب چیکار کنیم ما وارد نمیشه که نمیشه

دختر طلا

سلام من هم فکر میکنم ابلاغ الکترونیک کاردرستی نمیباشد چون مادر من یک زن بیسواداست واولا نمیتواندپیام روی گوشی موبایل را بخواند دوما همه امکان دسترسی به اینترنت و استفاده از آن را ندارند سوما من ۲۰روز سعی میکنم وارد سایت بشم ولی وارد نمیشود. پس نمیتوان از اس ام اس و اینترنت به عنوان یک راه مطمئن برای ابلاغ و یا دیدن ابلاغ استفاده کرد

محمد

من دوروزه هرچی تلاش میکنم نمیتونم واردابلاغ الکترونیکی بشم لطفامشکل سایتورفع کنید

ابوالفضل

متاسفم که مسئولینی این چنینی داریم
دادگاه تجدید نظر ۳ مرتبه پرونده من رو فرستاد دادگاه بدوی و رای ابطال دادخواست صادر شد بعد هم نمیدونم پول ،رشوه یا با هرچی دیگه رای قطعی به ضرر بنده صادر شده
فقط مسخره دستگاه قضائیه شدن همه ملت
جالبه بدونید بعد از ۱۰ سال این رای واسم صادر شده …؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسین معصومی

لطفا مشکل قطعی سایتو حل کنید.من الان سه روزه میخوام پروندمو پیگیری کنم.ولی نمیتونم.مگر نتونیم از سایت استفاده کنیم برای چی هرینه ثبت نام میدیم.

نصرت فرمانی

سلام
وقتی زیر ساخت این اقدامات مهیای خدمت رسانی نیست این چه اصراریست مردم را با اتخاذ این روشها مورد آزار و اذیت قرار دهید، نحوی رسیدگیها که در حد اکمل غیر تخصصی و مغایر عدالت خلق الله به چه چیز این سیستم قضایی دلخوش باشند.

ناشناس

سایت افتضاحه اقا هر روز یه مشکلی داره

لیلا

چرا سایت نمیره چیکار کنم من

سید علی سلامی

درمورد نحوه ابلاغ

سید علی سلامی

سلام بنده سیدعلی سلامی وکیل دادگستری هستم بنظر بنده این روش ابلاغ که باارسال به سامانه ابلاغ محسوب می شود مخالف قانون و شرع و خلاف قانون آ.د میباشد چرا که قانون ابلاغ بیان کرده نه ارسال به هر شکل ممکن و ماده ۳۰۶ ق آ د ابلاغ واقعی و ابلاغ قانونی را تصریح دارد که نحوه ابلاغ را شرط حضوری و غیابی بودن جکم اصداری که دارای آثار قانونی و حقوقی متفاوت است میداند از تاریخ مشاهده در سیستم تاریخ ابلاغ محسوب گردد چون به دلیل عدم دسترسی به سیستم یا به دلایل مختلف خیلی ها حق و حقوقشان… ادامه »

محمد

باسلام من رمزموقت که میزنم میزنه خطای۶۶سرویس داخلی چکارکنم راهنمایی فرمایید.متشکرم

مرادی

با سلام من هم چند روزه کد ملی ورمز و که وارد می کنم خطای ۳۳۶ اعلام میشه چکار کنم؟

احمد رضا رییسی

برای طراحان و برنامه نویسان سایت متاسفم

امیر

وقتی این برنامه روی گوشی کار نمیکنه چرا به مردم نمیگید…….؟!کم تواین سیستم قضایی اذیت میشیم…….

رسول

سلام،برای ورود با گوشی باید چیکار کنیم ایا برنامه خاصی نیاز داره؟

رضا کریمی

سلام .از طریق گوشی هم در دسترس هست. فقط داخل تنظیمات درخواست نمای رایانه رو فعال کن . الان حتما نمای مخصوص مبایل فعاله.من تغیرش دادم درست شد. موفق باشی

محمدرضا نیک افروز

چرا این سایت انتقاد سازنده را نمیپذیرد؟//

بنده با مشخصات کامل خود، مشکل این سایت را گفتم / برای چی بجای رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات مردم ،اصل صورت مسئله را حذف میکنید و اجازه نمیدهید صدای شهروندان بگوش مسئولان قضایی برسدتا در رفع این معضلات کوشا باشند؟/

پس ما دردمون را به کی و کجا باید بگیم آخه ؟

محمدرضا نیک افروز

سلام بر همه خوانندگان و دست اندر کاران این سایت نا کار آمد … خیلی خیلی بخدا نفستون جای گرم در میاد و هیچ احساس مسئولیتی در قبال مردم نمیکنید/ برای یک شکایتی که حتی تجدید نظر اون بالغ بر ۲۰۰ هزارتومان تمبر باطل میشه و حتی از دعوت تجدید نظر خواه هم دریغ میشود و بلافاصله چشم بسته رای صادره قبلی حالا از هر مرجعی باشد چه شورا چه دادیاری بدون احضار طریفین رای قطعی میشود که دیگر راه پس وپیش رفتن را برای شاکی باقی نمیگذارید .و حتی درقبال پرداخت مبلغ بالغ بر ۲۰۰ هزار تومان از سوی… ادامه »

محسن

با سلام اخه این پدر پیر ما از کجا بدونه باید بره سامانه …کارها را مدیریت کنید …اول اموزش بعد اجرا

ناشناس

من هرچی سعی میکنم نمیتونم وارد بشم برای دفعه پنجم هم برام پیام اومده که اگه سامانه خودداری کنید به منزله استنکاف است اصلا نمیدونم چیه؟ لطفا راهنماییم کنید

ناشناس

با سلام
مردم به اندازه کافی گرفتاری دارن بیشتر از این مردمو گرفتار نکنید ده بار پیام اومده ابلاغ در سایت گذاشته شده وارد شدیم هیچی نبوده با گوشی هم که باز نمیکنه
دادگاه هم که میای تا ساعت نه برای عیچ کس کاری انجام نمیدن هشت میان سرکار تا نه صبحانه میل میکنن برای یک امضا دوساعت باید منتظر موند

حسینی

با سلام فرمایش شما صحیح است.بنده وکیل هستم و دقیقا مشکلات شمارو دارمفکر میکنم همون کاغذ بازی قبل بااین شرایط بهتره

علی اخمدی

سلام اینجانب وکیل دادگستری هستم از دیروز تا حالا هر چی سعی میکنم متاسفانه نمیتوانم وارد سایت شوم ، تو این چند روز اخیر با تغییر دادن صفحه اصلی آن ، ورود به سایت امکان پذیر نمی باشد . جالب اینجاست که مرتب از طریق موبایل پیامد ارسال و تذکر داده میشود که خودداری از مراجعه به سامانه به منزله استنکاف از قبول اوراق قضایی محسوب میگردد !!! لطفا مسئولین محترم در اسرع وقت موضوع را پیگیری و در جهت اصلاح و رفع این نقیصه اقدام فرمایند تا از تضییع حقوق طرفین دعوی ، به لحاظ استنکاف از قبول اوراق… ادامه »

سید حسین بیطرفان

با سلام به راه تان ادامه دهید بسیار عالی ما خیلی از کارها عقب افتاده ایم
اما ما می توانیم به فضل خدا سپاس

محمد

مدام رو گوشی پیام میاد که ابلاغیه رو مشاهده کنید.ولی سایتتون اصلا باز نمیشه.آخه چرا؟؟؟؟؟؟

سمانه

سایت باز نمیشه لطفا ی بررسی انجام بشه 🙏

ناشناس

سایت از دیروز قطع شده و نمیشه وارد شد واقعا از مسئولین مچکریم

زی زی گولو

من۱۰ساعته دارم ب این سایت وآدرس ورمیرم تابازبشه وآخرین وضعیت پرونده موببینم ولی بعداین همه بدبختی لب تاپ میخادآخه فکرماباشیدگناه داریم بخدافقط پول نگیرید کارمونم راه نندازید بی انصافیه دمتون گرم خسته نباشید

ناشناس

سلام.چرا وقت مردم را می گیرید بیشتر از یک ساعت نشد وارد سایت بشم این چه کاریه

فاطمه

تو قانونی که همه حق با مرده، شخصیت زن رو خورد میکنن
حالا هم که تو مشهد شکایتی بنام مهریه نیست
مرد هم انقدر اذیت ازار میکنه تا تفاهمی جدا شی
و سه تا زن تو یکسال عقد میکنه و طلاق میده

ناشناس

با لپ تاپ هم باز نمیشه

ناشناس

نه با موبایل نه با لبتاپ نه با کامپیوتر نمیشه وارد سایت شد.اخه کاری رو که بلد نیستید انجام بدید چه اصراری به اجرا کردنش دارید و مردمو علاف و سرگردان کردید؟؟یعنی داغونترین سایت جهان همین سایته که کشش ۴ تا بازدید کننده رو نداره

sahar

سلام لطفا کاری کنید مثل قبل با گوشی باز شه من دسترسی به لب تاپ و کامپیوتر ندارم واقعا وقت گیرم هست هر سری رفت کافی نت ممنون از توجه تون

ناشناس

پیام میده : خطا تاخیر در اجرای سرویس

حسن آذر

باسلام وخسته نباشید.من حدود ۲۰روز پیش به راحتی با وارد کردن رمز خصوصی کد ملی وشماره پرونده وارد سامانه وحساب کاربری خود میشدم واز روند ادامه پرونده اطلاع پیدا می کردم ولی از امروز پس وارد شدن با پیامی روبروشدم که می گوید با موبایل نمی توان وارد شد از لپ تاب ویا کامپوترخانگی وارد شوید.ازمرورگر فایر فاکس وگوگل کروم استفاده شده است لطفا پیگیری کنید درست شه ممنون از زحماتتون.

...

اصلا این سایت مارو بدبخت کرد باز نمیشه منی که هزارتا کار دارم نمیتونم برم کافی نت وازگوشیم ابلاغیه میخوام باز کنم چرا باز نمیشه سایت چرا مردمو بدبخت کردین اخه گناهمون چیه با هزارتا مشقت وبدبختی پول میدیم برا پرونده رسیدگی که نمیکنن هیچ سایتشونم فقط سرکاریه حضوری هم که میری بگیری فحشت میدن دعوا میکنن که مگه سایت نیست وقتی میگیم باز نمیشه میگن مشکل خودتونه من یه خانم متاسفم برای دولتم که دفتر دار قاضی باید بخواد بزنه توگوشم وبندازم بیرون وهزاران توهین کنه وشخصیتمو خرد کنه ومنم نتونم چیزی بگم متاسفم برای قانون کشورم

neda

سلام
اینجا ایرانه بیشتراز این نمیشه توقع داشت 😊
هرجا خوردی هیچ نگو فقط ساکت باش

شیخی

کشکه

امیر

سلام رمز شخصی چقدر زمان میبره تا به ما ارسال بشه

ناشناس

سلام. چرا این سامانه از طریق گوشی قابل دسترسی نیست؟