دهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور برگزار می‌شود

دسته: اخبار حقوقی قضایی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۰ اسفند ۱۳۹۴

دهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور به میزبانی مشهد مقدس ۱۸ اسفندماه آغاز و تا ۲۱ اسفندماه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در دهمین دوره مسابقات «قرآن؛ جامعه کار و تلاش کشور» از هر استان، یک تیم ۱۷ نفره در دو بخش خواهران و برادران و در رشته‌های قرائت، ترتیل، مفاهیم قرآن(جلد ۲۰ تفسیر نمونه)، مفاهیم نهج البلاغه(شرح خطبه متقین)، حفظ در رشته‌های ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ کل شرکت خواهند کرد.

بهره گیری از تاریخ قرآن در پیشرفت کار کارگران موثر است

طراح طرح ملی افق درباره اهمیت انس با قرآن در میان جامعه کار و تلاش کشور گفت: قرآن بهترین وسیله برای برقراری ارتباط میان بشر با خدای خویشتن است.

محمدرضا پورمعین با بیان اینکه تمام افراد چه در جایگاه کار و تلاش و چه در جایگاه اجرایی و برنامه ریزی باشند، نوع ارتباط با خداوند مقدس است، اظهار کرد: کارگران با اجرای فرمایشات قرآن در صرفه جویی، اجرای صحیح، توجه به حق الناس، وطن دوستی و نظم دهی در کار می‌توانند نقش موثری در گسترش فرهنگ و مفاهیم قرآنی داشته باشند.

دهمین دوره مسابقات «قرآن کریم، جامعه کار و تلاش کشور» به همت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۸ تا ۲۱ اسفندماه سال‌جاری در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاه ها