شاهکارهای ونجلیس ،دانلود بهترین آهنگهای ونجلیس (Vangelis)

دسته: فیلم و صوت , هنر
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۶

شما را به شنیدن ۳ شاهکار از ونجلیس دعوت میکنم که بدون شک موسیقی تمام آنها برای شما آشنا هستند مخصوصا موسیقی اول به اسم دختر دریا که هر روز به آن گوش میدهید آهنگی که در تلویزیون و قبل از هر بخش خبری پخش میشود. ولی اینبار با در نظر گرفتن سازنده بزرگ این آهنگ یعنی ونجلیس به آن گوش دهید.

ونجلیس Vangelis متولد ۲۹ مارس ۱۹۴۳ میلادی، ولوس، یونان ؛ آهنگساز و نوازندهٔ سبک الکترونیک، امبینت، نیو اِیج، پراگرسیو، جَز و پاپ راک است.

ونجلیس کریستف کلمب ونجلیس فتح بهشت موسیقی فیلم ارابه های آتش دانلود آهنگ زیبا دانلود آهنگ خارجی دانلود آهنگ بیوگرافی ونجلیس آهنگ بی کلام خارجی آهنگ بی کلام ارامش دهنده آهنگ بی کلام آرام Vangelis

او بیشتر به دلیل آهنگسازی موسیقی فیلم ارابه‌های آتش شناخته می‌شود که برنده جایزه اسکار سال ۱۹۸۱ شد، از دیگر کارهای برجستهٔ او ساخت موسیقی فیلم‌های بلید رانر، ۱۴۹۲: فتح بهشت و اسکندر است.

ونگلیس دورهٔ حرفه‌ای موسیقی خود را با همکاری در گروه‌های موسیقی دههٔ ۱۹۶۰ مانند افرودایتس چایلد آغاز کرد. از میانه‌های دهٔ ۱۹۷۰ به ساخت موسیقی برای چند مستند دربارهٔ جانوران و طبیعت روی آورد که موفقیت این کارهای او سبب شد تا به موسیقی فیلم علاقهٔ بیشتری نشان دهد. در اوایل دههٔ ۸۰ میلادی ونگلیس به عنوان یک پروژهٔ جانبی، به همراه جان اندرسون، خوانندهٔ گروه پراگرسیو راک انگلیسی یس، چند آلبوم را تحت عنوان جان و ونگلیس عرضه کرد. در سال ۱۹۸۱ جایزه اسکار برای موسیقی فیلم ارابه‌های آتش را به عنوان آهنگساز آن فیلم دریافت کرد. تک‌آهنگ «ارابه‌های آتش» که برای آلبوم موسیقی این فیلم عرضه شد توانست تا جایگاه نخست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد بالا بیاید، همچنین از این تک‌آهنگ در مسابقه‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن و درهنگام اهدای مدال استفاده شد.

ونگلیس با بیش از ۵۰ سال فعالیت در عرصهٔ موسیقی توانسته بیش از ۵۲ آلبوم منتشر کند و از وی همواره به عنوان یکی از برترین آهنگسازان موسیقی الکترونیک در همهٔ دوران یاد می‌شود.

دانلود بهترین آهنگ های بی کلام ونجلیس (ونگلیس) Vangelis

آهنگساز (Artist) ونجلیس Vangelis
آلبوم (Title) Best Of Vangelis
سبک (Genre) Electronic, New Age
حجم (Size) ۵۹MB
کیفیت (Bitrate) ۱۲۸kbps
فرمت (File Type) mp3
تعداد قطعات (Total Tracks) ۱۴

دانلود آهنگ Alpha

دانلود آهنگ Antarctica Echoes

دانلود آهنگ Aquatic Dance

دانلود آهنگ Bon Voyage

دانلود آهنگ Fields Of Coral

دانلود آهنگ Conquest Of Paradise

دانلود آهنگ Monastery Of La Rabida

دانلود آهنگ Prelude

دانلود آهنگ Rachel ‘s Song

دانلود آهنگ The Oracle Of Apollo

دانلود آهنگ Theme From Antarctica

دانلود آهنگ Titles

دانلود آهنگ West Across The Ocean Sea

کافه پیام


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاه ها