مردم در انتخابات پیش رو نسبت به انتخاب فرد اصلح بی‌تفاوت نباشند

دسته: اخبار حقوقی قضایی
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۶ اسفند ۱۳۹۴

مدیر حوزه علمیه استان قم از مردم خواست تا در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان نسبت به انتخاب فرد اصلح بی تفاوت نباشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم در هفتم اسفند ماه سال جاری در مورد این دو انتخابات عنوان کرد: حضور مردم در این دو انتخابات می‌تواند توطئه‌چینی‌های استکبار علیه نظام و ملت ایران را خنثی کند.

مدیر حوزه علمیه استان قم در مورد مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی مسئولیت مهمی را در نظام بر عهده دارد که باید افراد متعهد و متعبد به اسلام و شریعت و معتقد به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی توسط مردم انتخاب شوند.

مدیر حوزه علمیه استان قم تصریح کرد: همچنین این افراد باید از نظر علمی، تجربی و اعتقادی از سطحی برخوردار باشند که بتوانند از قانون اساسی و ولایت فقیه و از منافع دفاع کنند.

وی همچنین به جایگاه ولایت و ولایت مداری اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب و مرجعیت، نظام را با صلابت در طول انقلاب هدایت کرده‌اند به ویژه در ۸ سال دفاع مقدس این صلابت عاملی مهم در پیروزی بوده است.

فرخ فال افزود: امید است روحانیت و حوزه‌های علمیه در جهت شناخت عمیق مردم در تشخیص افراد اصلح برای مجلس خبرگان کمک کنند و مردم نیز به واسطه وظیفه‌ای که بر عهده دارند با تشخیص درست در این دو انتخابات با شور و شعور کامل و با صلابت به گونه‌ای شرکت کنند که استکبار پشیمان و ناکام از نفوذ در ساختار نظام جمهوری اسلامی شود.

وی در پایان گفت: رسانه‌ها در اطلاع رسانی نقش به سزایی دارند و خدمت شایسته‌ای در پیش گرفته‌اند و به ایفای نقش می‌پردازند که بسیار در روشنگری جامعه تاثیر دارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاه ها