هدف اعتلای مسجد باشد، فاصله‌ای بین فعالان فرهنگی نخواهد بود

دسته: اخبار حقوقی قضایی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون‌های مساجد معتقد است که اگر هدف، اعتلای مسجد باشد، فاصله‌ای بین فعالان فرهنگی نخواهد بود و می‌توانند به خوبی در کنار هم فعالیت‌های مهمی انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه یزد مرتضی طاهریان در نشست با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: یزد در حوزه تولید، فعالیت‌های مناسبی دارد اما به نظر می‌رسد که برخی از کانون‌ها قابلیت دارند که با تعامل با دیگر دستگاه‌ها و استان‌های دیگر در راستای کارهای ملی نیز گام بردارند.

وی افزود: ما همه چیز را حمایت پولی نمی‌دانیم بلکه می‌توانیم با حمایت‌های معنوی نیز از کارهای فرهنگی حمایت کنیم که اثرات بسیار زیادی داشته باشیم.

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون‌های مساجد خاطرنشان کرد: همه ما برای مساجد کار می‌کنیم و باید به فکر اعتلای مسجد و بچه‌های مسجدی باشیم که برای رسیدن به این مهم، کانون‌ها امری مهم است.

طاهریان تصریح کرد: اگر هدف ما اعتلای مسجد باشد ما دیگر فاصله‌ای بین فعالان فرهنگی نمی‌بینیم و می‌توانیم به خوبی در کنار هم فعالیت‌های مهمی داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما در سطح کشور ۲۲ هزار کانون داریم که هر کدام از آنها دارای ظرفیت‌های مختلفی هستند و به نحوی می‌توان در بخش‌های مختلف از آنها استفاده کنیم.

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد، گفت: در بخش اوقات فراغت نیز هر کدام از کانون‌ها فعالیت‌های مختلفی دارند که می‌توان با جمع آوری این اخبار در راستای بازدهی بیشتر، فعالیت کنیم.

طاهریان در پایان بیان کرد: جزء افتخارات ما بوده که استان‌ها در سطح کشور فعالیت‌های مهم را در دست گرفته‌اند و این فعالیت‌ها می‌تواند افتخاری برای آنها باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاه ها