گشایش در اعطای وام مسکن نیروهای انتظامی

دسته: اخبار حقوقی قضایی
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۵

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا با اشاره به عقب ماندگی بنیاد در پرداخت تسهیلات مسکن کارکنان در سه سال اخیر ، وعده داد: با تدابیر اتخاذ شده و برنامه‌ریزی دقیق بخش اعظمی از واجدین شرایط در سال‌جاری، وام مسکن خود را دریافت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، سردار محمدعلی نوری‌نژاد در نشستی که به منظور بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص مسکن کارکنان ناجا با حضور سردار یزدآبادی معاون مهندسی ناجا و سردار روح الامین قاسمی فرماندهی انتظامی استان سمنان در سمنان برگزار شد، ضمن بازدید از پروژه تعاون ناجا در این استان اظهار کرد: بنیاد تعاون ناجا با جدیت تمام به دنبال رسیدگی به مطالبات کارکنان است.

وی با اشاره به ماموریت سنگین پلیس برای تحقق امنیت در جامعه، تردد بیش از ۷۰ درصد زائران حرم امام رضا(ع) از محورهای سمنان، سرریز جمعیت و جرایم پایتخت،کویری بودن و وسعت زیاد را از شاخصه‌های سختی کار ماموران انتظامی این استان دانست.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا هدف از سفر به استان‌ها را بررسی وضعیت پروژه‌های در دست ساخت بنیاد و تعیین میزان پیشرفت آنها، مشخص کردن تعهدات بنیاد به کارکنان و تصمیم گیری برای سرمایه های این سازمان ارزیابی کرد.

سردار نوری نژاد، به برخی از پروژه‌های نیمه‌کاره و املاک بنیاد تعاون ناجا در سمنان اشاره و تاکید کرد: محور اصلی در به نتیجه رساندن این پروژه‌ها، جلب همکاری مسئولان استانی است.

وی در ادامه به عقب‌ماندگی بنیاد در پرداخت تسهیلات مسکن کارکنان در سه سال اخیر اشاره و تاکید کرد: با تدابیر اتخاذ شده و برنامه‌ریزی دقیق بخش اعظمی از واجدین شرایط در سال جاری، وام مسکن خود را دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا، فروش و عرضه واحدهای مسکونی آماده تحویل به کارکنان ناجا را یکی از اولویت‌های این سازمان اعلام کرد و گفت: حدود ۱۹۰ واحد مسکونی در استان سمنان با ۱۰۰ درصد پیشرفت آماده واگذاری است که برای آن برنامه ویژه‌ای داریم.

در ابتدای این جلسه سردار قاسمی با ارائه گزارشی از وضعیت مطالبات کارکنان فرماندهی انتظامی استان از بنیاد تعاون ناجا، بر حل این مشکلات به ویژه در بخش تسهیلات مسکن تاکید کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاه ها